Za hranice olejov: ZytoScan odhaľuje novú dimenziu zmesi TerraShield

14.2. 2024 (Aktualizováno: 15.2. 2024)Michaela Huljaková67x0 Komentárov

Dnes vám odkryjem fascinujúci vzťah medzi TerraShieldom a emóciami a zameriame sa na jeho širšie účinky než „len“ tie repelentné.

TerraShield je známy ako repelentná zmes a najčastejšie po ňomj siahame v teplých ročných obdobiach, kedy nás trápi nepríjemný hmyz. Pre mňa je však zaujímavé, že sa pomerne často objavuje aj na ZytoScan reportoch mojich klientov. Zo začiatku ma to zaskočilo a nevedela som, ako sa mám k tejto zmesi postaviť, ako jej rozumieť 🤔, ale keďže sa objavovala na reportoch stále častejšie, začala som ju skúmať a pozerať sa na ňu inak.

V prvom rade som si všimla, že obsahuje veľa éterických olejov, ktoré majú výborné čistiace

(Lemon, Citronela, Lemon Eukalyptus, Litsea) a imunitu stimulujúce účinky (Lemon, Eucalyptus, Arborvitae). A keďže platí, že každý sme iný a čo jednému zafunguje, nemusí fungovať inému, tak som si uvedomila, že tu máme ďalšiu zaujímavú zmes, po ktorej môžeme siahnuť aj v súvislosti s podporou obranyschopnosti, posilnením imunity a v prípade, ak potrebujeme využiť aj jej čiastiace účinky a pomôcť telu zbaviť sa nechcených (živých, mŕtvych, či polomŕtvych) mikroorganizmov, ktoré častokrát v tele ostávajú po prekonaní infekcie. Takže toto je fajn, praktické, jasné a vedecky podložené práve cez chemické zloženie jednotlivých olejov nachádzajúcich sa v zmesi.

Čo, ale mňa fascinuje ešte viac je, keď sa TerraShield objaví na Zyto reporte v súvislosti s emóciami. Tam mi z toho naskakuje husia koža… Z emočného hľadiska považujeme TerraShield za zmes tzv. ochranného štítu. Jej aplikácia na akupunktúrne body, dráhy meridiánov, či čakry nám môže byť veľmi užitičná v období, kedy sa cítime nechránené, bezbranné, napádané hodnoteniamisúdmi iných, v období, kedy máme pocit, akoby naše hranice nikto nerešpektoval

A to nemyslím fyzické napadnutie, útok môže byť aj hodnotenie, posudzovanie, odsudzovanie a neustále riešenie toho, ako žiješ, aké kroky robíš, aké máš hodnoty… Aké by to bolo, udržať si svoje pevné hranice a nedovoliť, aby títo jedinci (okolie, rodina, priatelia, kolegovia…) mali na teba a tvoju emočnú pohodu vplyv. Táto zmes je predurčená na to, aby nám pomohla s dôverou a odvahou postaviť sa za seba. 

Okrem iného, môže byť veľmi užitočná aj pre deti, pretože tie sú tiež veľmi vnímavé, citlivé a ich prirodzenosťou je napájať sa, prepájať sa s energiou iných a občas im tieto spojenia môžu dať poriadne zabrať. Takže, stačí im večer jemne natrieť chodilá zmesou TerraShield a tá im pomôže uvoľniť energetické spojenia, ktoré si cez deň nabrali. 

No, a už len na záver dodám, že celý tento Blog, Podcast, Reels či Video (neviem, v ktorej z foriem ho práve “konzumuješ ty”) vznikol na základe zdieľania mojej klientky, ktorá sa pôvodne domnievala, že je vyčerpaná, unavená a nevyspatá z dojčenia a starostlivosti o svoje malé dieťa. Keď sa jej ale na Zyto reporte objavila medzi TOP emočnými harmonizátormi práve zmes TerraShield, keď si ju v zápätí mala možnosť navoňať, a keď sme si spoločne prešli tieto jej účinky, získala dôležitý moment AHA…!

Možno ani nie je potrebné hľadať vinníka vo svojom malom dieťati, ale skôr treba nastaviť poriadnu hranicu rodine, blízkym, okoliu, ktorí sa ju neustálymi priamymi aj podprahovými hodnoteniami a súdmi snažia dostať do role obete materstva a vlastného dieťaťa. Veľmi často to nie je materstvo, čo matky oberá o energiu, ale negativita, posudzovanie a neuznanie hodnoty zo strany okolia, čo unavuje, zneisťuje a zamestnáva myseľ…

Zaregistruj sa do dōTERRA

a staň sa členom tímu Pre telo i dušu
Ako? Je to veľmi jednoduché. Vyber si človeka, ktorý ťa bude svetom éterických olejov značky dōTERRA sprevádzať. Malo by sa ti s ním príjemne komunikovať, pretože sa na neho budeš obracať so svojimi otázkami. Je dobré, ak sa tvoj "registrátor" neustále vzdeláva v oblasti aromaterapie a vie, kde hľadať overené informácie o bezpečnom a efektívnom používaní éterických olejov.

Na čo sa môžeš tešiť v našom tíme?

Prístup založený na vzdelávaní a osobných vzťahoch
Stačí, ak oslovíš niekoho z nášho tímu Pre telo i dušu a otvoríš si, s jeho pomocou, svoj účet v dōTERRA. Staneš sa súčasťou našej voňavej komunity v uzavretej skupine na Facebooku, získaš prístup do členskej sekcie Pre telo i dušu a budeš mať od nás podporu a pravidelnú dávku vzdelávacích videí, webinárov i živých stretnutí. Vďaka vlastnej registrácii si môžeš tieto úžasné éterické oleje dōTERRA nakupovať okamžite s 25% zľavou, využívať vernostný program, získať každý mesiac produkt zdarma a zbierať kreditné body z každej objednávky, ktorú si urobíš. Éterické oleje sú skvelí pomocníci do každej domácnosti. Dokážeš nimi nahradiť kozmetiku plnú chemických látok, škodlivé čistiace prostriedky a čo je najviac, dokážeš pomôcť sebe i svojej rodine s bežnými zdravotnými ťažkosťami, ale aj v náročnejších situáciách podporiť liečivý proces. Sleduj nás na Facebooku či Instagrame a prihlás sa na odber nášho YouTube kanála.
Komentáre