Gabriela Horváthová

Gabriela Čížová

" Prekroč hranice všedných dní tam, kde vôňa je tá najsilnejšia spomienka
na krásy života."

Podpis Gabiky Čížovej

Ahojte, volám sa Gabika Čížová, som mama troch synov, umelkyňa, žena, ktorá sa učí v škole života, ako žiť ľahšie, radostnejšie a slobodnejšie.

 S esenciálnymi olejmi dōTERRA som sa prvýkrát stretla koncom roka 2016, keď som prvýkrát ochutnala u mojej drahej  priateľky vodu s olejčekom z citrónovej kôry – dōTERRA Lemon. O dva mesiace na to som sa zaregistrovala do tejto krásnej spoločnosti a teraz si už život bez  olejov neviem predstaviť. Stali sa súčasťou nášho každodenného života – obohacujeme si nimi vodu, ktorú pijeme, prevoniavame si náš domček olejmi  vychádzajúcimi z difúzora, cez deň aj v noci a okrem takéhoto každodenného používania si s nimi pomáhame aj v náročnejších chvíľach, keď sme chorí alebo nás niečo bolí, čo ako maminka veľmi oceňujem. K lekárom skoro vôbec  nechodíme, liečime sa doma sami a odkedy používame dōTERRA éterické olejčeky, je to pre mňa oveľa ľahšie a cítim sa aj istejšie.

Ja verím, že príznaky chorôbky dieťatka môžu byť zrkadlením emocionálneho stavu maminky a tu som zistila u nás s mojimi chlapčekmi riadne spojenie aj cez éterické oleje. V skratke ide o to, že keď napríklad môj najmenší  jedenapolročný synček má kašlík alebo soplík, snažím sa spojiť v tomto aj so sebou, že čo mi tým chce povedať a ukázať, a zisťujem, že olejček, ktorý jemu dobre urobí fyzicky, mne zas ulahodí na emočnej úrovni.

" Fascinuje ma schopnosť vôní doslova nás preniesť v čase, živo nám vybaviť spomienky, ľudí, zážitky."

Ja som na vône veľmi citlivá a milujem chvíľky, keď si doprajem kvapku oleja v dlani, niekoľkokrát sa z nej nadýchnem a už aj lietaaaam. A to sa dostávam k ďalšiemu rozmeru používania esenciálnych olejov – starostlivosť o seba, vedomá chvíľa venovaná práve sebe, či už svojmu telu pri použití lokálnom (natieraním na kožu) alebo svojej duši – vychutnanie si voňavého pôsobenia na naše emócie aromaticky (vdychovaním).

Moje najobľúbenejšie oleje momentálne sú Terrashield – relepentná zmes a zároveň olej ochranného štítu, Geranium – olej lásky a dôvery a Clary Calm – mesačná zmes pre ženy, ktorá je aj olejom zraniteľnosti.  Do mojej bežnej dennej rutiny patrí kvapka Balance – uzemňovacej zmesi na chodidlo.

Už niekoľkokrát som bola svedkom toho, ako začatie používania týchto našich voňavých pokladíkov doslova zlepšilo kvalitu života ľuďom a prinieslo veľkú zmenu v zdravotnej oblasti. Ja tu vidím veľkú vec v tom, že ľudia si môžu prebrať postupne zodpovednosť za svoje zdravie , starostlivosť o svoje telíčko aj dušičku a tak celkovo za spokojný a radostný život.

Moje články

Dnes vám odkryjem fascinujúci vzťah medzi TerraShieldom a emóciami a zameriame sa na jeho širšie účinky než…
Celý článok
Ak chceme byť vitálni a zdraví, mali by sme, okrem iného, dbať na svoju stravu a to…
Celý článok
Aromatický kúpeľ sa veľmi rýchlo môže stať milou a osviežujúcou súčasťou tvojho dňa. Hodí sa hlavne večer,…
Celý článok
Nedávno ma začalo bolieť hrdlo – ako to už býva – ostrá bolesť prišla náhle z ničoho…
Celý článok
Esenciálne oleje používam už 1,5 roka a rada by som sa s vami podelila o to, ako vyzerá môj deň…
Celý článok
Prázdniny sú na konci, a my začíname pomaly rozmýšľať, ako začať s našimi ratolesťami školský rok čo možno najlepšie.…
Celý článok

Som tu pre vás

Telefón

+421 944 924 682

E-mail

gupka.c@gmail.com

eShop

www.mydoterra.com