Zuzana Marcineková

Zuzana Marcineková

" Odváž sa vykročiť na cestu zmeny a pozitívna zmena v tvojom živote sa dostaví."

Na cestu vedomejšieho prístupu k sebe a k svojmu zdraviu som nastúpila po ukončení vysokej školy, počas ktorej sa mi rapídne znížila imunita, čo sa prejavilo na mojich niektorých chronických chorobách, s ktorými si lekári nevedeli poradiť.

" Pochopila som, že ak nechcem chodiť od doktora k doktorovi a vždy iba pre nejaký „zázračný recept“, ktorý mi na chvíľu zmierni moje problémy, musím s tým spraviť niečo JA SAMA."

Tak sa začala moja cesta hľadania „iných“, dnešnou rečou povedané alternatívnych, riešení pre mňa samú, ktorá sa ešte viac zintenzívnila príchodom môjho synčeka na svet.

Nečakaná a veľmi nepríjemná udalosť v mojom mamičkovskom svete, v čase keď mal môj synček 13 mesiacov, ma priviedla na cestu aromaterapie. Môj synček dostal silný laryngitídový záchvat. Keďže som dovtedy o laryngitíde síce počula, ale inak o nej takmer nič nevedela, skončili sme v nemocnici. Počas rôznorodých zážitkov dvojdňového pobytu v nemocnici nás prepúšťali so slovami, že odteraz strávime v nemocnici čas tak dvakrát ročne, na jar a jeseň, zhruba do veku šiestich rokov, možno desiatich môjho syna, kým z laryngitídy nevyrastie. To so mnou absolútne otriaslo! Keď som sa pýtala na prevenciu pred touto chorobou, bolo mi povedané, že neexistuje. Ja som si ale povedala, že sa nevzdám a zistím, čo nám pomôže. Prvou veľkou pomocou boli rady našej pediatričky o pohotovostnom balíku pre syna a predsa len aj o možnej prevencii pred touto chorobou.

Keďže predstavy o mojom rodinnom živote nezahŕňajú aj pravidelné pobyty v nemocnici so synom, pátrala som ďalej. Vraví sa, že nič v živote nie je náhoda a mne do života prišlo pozvanie na úžasné voňavé stretnutie, z ktorého som odchádzala už aj s receptom ako postupovať pri laryngitídovom záchvate. O nejaký čas som mala možnosť ho aj vyskúšať. Okrem toho, že sme tento záchvat zvládli doma, zvládli sme ho aj v pokoji a veľmi rýchlo mi malý synček znovu a krásne zaspal v domácom prostredí a bez niekoľkohodinovej stekajúcej kortikoidnej infúzie.

Odvtedy rôzne detské a aj dospelácke choroby zvládame doma s pomocou týchto úžasných éterických olejov plných sily prírody. Každodenne si zlepšujeme v rodine aj naše nálady pomocou difúzovania úžasných emočných zmesí. Mojou najobľúbenejšou je Citrus Bliss.

Som nesmierne vďačná za to, že mi tieto éterické oleje prišli do života. Snažím sa ich liečivú silu na všetkých úrovniach šíriť ďalej medzi ľudí, pretože nepodeliť sa o tento „zázrak“ by bolo sebecké. Ak budete mať záujem, rada sa podelím o svoje znalosti a skúsenosti aj s Vami.

Moje články

Dnes vám odkryjem fascinujúci vzťah medzi TerraShieldom a emóciami a zameriame sa na jeho širšie účinky než…
Celý článok
Ak chceme byť vitálni a zdraví, mali by sme, okrem iného, dbať na svoju stravu a to…
Celý článok
Aromatický kúpeľ sa veľmi rýchlo môže stať milou a osviežujúcou súčasťou tvojho dňa. Hodí sa hlavne večer,…
Celý článok
Nedávno ma začalo bolieť hrdlo – ako to už býva – ostrá bolesť prišla náhle z ničoho…
Celý článok
Esenciálne oleje používam už 1,5 roka a rada by som sa s vami podelila o to, ako vyzerá môj deň…
Celý článok
Prázdniny sú na konci, a my začíname pomaly rozmýšľať, ako začať s našimi ratolesťami školský rok čo možno najlepšie.…
Celý článok

Som tu pre vás

Telefón

+421 907 485 289

E-mail

zuzanamarcinekova1@gmail.com

eShop

www.mydoterra.com

Instagram

Môj insta môj blog