Martina Lukáčová

S divokým pomarančom rastiem do výšky,
s pačuli zapúšťam korene do zeme.

S eukalyptom učím sa byť zdravá,
s mandarínkou hravá.

S muškátom učím sa milovať,
s ružou lásku prijímať.

Éterické oleje značky doTERRA ma sprevádzajú približne rok a pol. Sprevádzajú ma každý deň, podporujem nimi moje telo, difúzovaním podporujem zdravie celej rodiny a vnášam tak trochu prírody a harmónie do nášho domova.

Sprevádzajú ma aj rôznymi emočnými procesmi, uvoľňujú dlho uviaznuté, zvedomujú nevedomé, ukazujú skryté.

Prepojenie éterických olejov a emócií ma fascinuje. Keďže verím tomu, že každý fyzický problém je len odrazom nášho vnútra a že za tou našou fyzickou nepohodou sú mnohé uviaznuté emócie, tak som sa emóciam začala venovať trošku viac.

Každý éterický olej vplýva aj na našu psychiku a emócie a teda, aj keď používame oleje a riešime nimi zdravotný problém, pôsobia aj na potlačené emócie, ktoré ten problém spôsobujú a uvoľňujú ich. Práve  z tohto dôvodu sú pre mňa éterické oleje nenahraditeľné, no aby tak naozaj fungovali musia byť 100% čisté a účinné.

 Práve preto dōTERRA 

Tu mám istotu, že používam oleje tej najvyššej kvality. Tieto zázraky používam denne aj na podporu zdravia našej dcérky, takto podporujeme jej imunitu a vytvárame si krásne rituály.

S mojím mužom trávime spolu celé dni, pred príchodom dcérky sme spolu viedli jazykovú školu, neskôr prešli už len do online výučby a dnes už aj spolu s dcérkou trávime všetok čas spolu a tak nám to aj vyhovuje.

dōTERRA nám do tohto krásne zapadla, pretože môžem pracovať z domu a môžeme tak byť pri našej dcérke dovtedy kým to bude potrebné.

Vždy som mala blízko k tvoreniu, vyrábala som šperky, maľovala obrazy, tričká, hennou na telo a toto tvorenie sa s narodením dcérky a príchodom éterických olejov pretransformovalo do tvorenia zmesí.

Miešanie éterických olejov je nádherný proces,

pri ktorom vždy vznikne niečo novéjedinečné.

Spolupracujem aj s mojou maminkou Bejkou, ktorá pracuje s tarotom. Na jej terapiách sa často ukáže, kde človek potrebuje pomôcť, čo treba zmeniť, uvoľniť a pod. Na základe terapie, potom ja namiešam zmes s konkrétnym účinkom na podporu toho, čo ten človek práve potrebuje.

Tieto éterické oleje mi učarovali na toľko, že som sa rozhodla so spoločnosťou dōTERRA aj spolupracovať a využiť tak aj možnosť finančnej a časovej slobody, ktorú táto práca ponúka.

Ak chceš zažiť niečo, čo si nikdy nezažila, musíš urobiť niečo, čo si nikdy neurobila.

Týmto sa riadim od kedy som naskočila na túto dobrodružnú cestu a vízia finančnej a časovej slobody mi dodáva odvahu vystúpiť z komfortnej zóny a prekonávať výzvy, ktoré táto práca prináša.

 zostaňte so mnou v spojení 

Počas mojej materskej dovolenky sa snažím byť v spojení s "mojimi" žienkami. Buď formou mojich voľne plynúcich myšlienok, ktoré sem-tam zachytím a napíšem na môj blog, osobných alebo online stretnutí.

Instagram

Môj insta môj blog

Telefón

+421 948 207 873

E-mail

martina14lukacova@gmail.com

eShop

www.mydoterra.com