Nová registrácia v našom tíme

Podarilo sa ti zaregistrovať nového Konzultanta?
Kým čakáš na spárovanie jeho platby s registračnou objednávkou,
pošli mu úvodný informačný  eMail, v ktorom si nájde údaje pre správny bankový prevod a 7 minútové video o tom, ako funguje zákaznícky servis, koľko stojí poštovné a prečo je dôležité urobiť prvú LRP objednávku v spolupráci s tebou.

Urob teraz, prosím, tieto prvé 3 kroky:

  • 1. krok:
    Predtým, ako ho pridáš do tejto databázy, informuj telefonicky alebo správou svojho Konzultanta o tom, že mu príde eMail z nášho tímu Pre telo i dušu, a že lídrom tohto tímu je Michaela Huljaková. Daj mu vedieť, že pracujeme ako tím, že eMaily mu budú chodiť z adresy tim@preteloidusu.sk a že sa mu vo videách postupne budú prihovárať rôzni členovia tímu, aj takí, ktorých možno zatiaľ nepozná.
  • 2. krok:
    Ak je tvoj Konzultant už zaregistrovaný a nahodený v systéme a krok 1 máš splnený, pridaj ho teraz do tohto zoznamu, z ktorého sa mu automaticky odošle prvý eMail s názvom: "Registrácia prebehla úspešne. Čo teraz?"
  • 3. krok:
    Ozvi sa mu o deň - dva a zisti, či si eMail našiel, či už mal priestor pozrieť si 7 minútové video a či má k videu súvisiace otázky, na ktoré mu môžeš poskytnúť odpovede. Vysvetli mu, že týmto spôsobom si vzájomne šetríte svoj čas a komunikujete cielene a dostáva také informácie, ktoré práve on pre seba potrebuje.

Tu môžeš pridať do zoznamu svojho
novo - registrovaného Konzultanta:

0
počet už odoslaných eMailov
Kliknutím na tlačidlo "poslať informačný eMail", vyjadrujete súhlas so spracovaním vami zadaných údajov, ktoré sú potrebné na zaslanie vstupných informácií a ďalších správ od nás, ktoré sa budú týkať aromaterapie, éterických olejov a postupov, ako používať dōTERRA virtuálnu kanceláriu. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Odkaz na odhlásenie nájdete v každom nami zaslanom e-maile. O tom, aké máme zásady spracovania osobných údajov sa môžete dočítať kliknutím na tento odkaz.

Potrebuješ s niečím pomôcť?

Napíš na tim@preteloidusu.sk alebo volaj na +421 905 223 490 (Miška) či +421 911 732 975 (Jaro)

Sme tu pre teba a radi ti pomôžeme.